Blog archive
RSS

Blog

Çevrimiçi mağazanın neden bir favori listesine ihtiyacı var?

& rdquo; terimini duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? dilek listesi & rdquo ;? Bu özelliğin uygulanması, kulağa tam olarak nasıl geldiğidir: elde etmek istediğiniz şeylerin bir listesi. Bir çevrimiçi mağaza sahibi olarak, müşterilerinizin ürünleri daha sonra gözden geçirmeleri veya satın almaları için bir istek listesine kaydedebilmelerini ister misiniz? Müşterilerinizin hediye vermek için istek listelerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilmesini ister misiniz?

Alışveriş sepetinin bir parçası olarak müşterilerinize bir istek listesi özelliği sunmak, alışveriş sepetinize bağlılık oluşturmanın harika bir yoludur. mağaza sitesi. Bir mağaza sitesinde istek listesi özelliğine sahip olmak, çevrimiçi işletmelerin müşterileriyle akıllı bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyor ve alışveriş yapanların gelecekte satın almak için istedikleri şeylerin ve tercihlerinin bir listesini oluşturmalarına olanak tanıyor.

Bir blog büyüyen e-ticaret işine nasıl yardımcı olabilir?

Çevrimiçi bir iş kurduğunuzda, asıl amacınız ürünleri satmaktır, değil mi? Bir işletme sahibi olarak, mağazanızı daha fazla kitleye sergilemek istersiniz. Peki, sosyal medyaya girmeye karar veriyorsunuz, neden? Çünkü bunu herkes yapıyor, o zaman neden yapmasın? Herkesin markanızı pazarlamanın en iyi yolu olduğunun farkında olması cazip geliyor.

Çevrimiçi mağazanız için bir blog açmanın çok yararlı olabileceğini biliyor musunuz? Pek çok işletme, kaliteli içerik yayınlamak için zamanları olmadığı için bir bloga sahip olmanın önemini anlamıyor.

Bugün, blogunuzun büyümesinde nasıl önemli bir rol oynayabileceğinden bahsedeceğiz. -Ticaret işi. Daha sonra, işle ilgili blog gönderileri yazmanız için size yardımcı olacak bazı ipuçlarını da tartışacağız.