mobilya süsleme yazıcısı

(SK-107)

mobilya süsleme yazıcısı


   Ürün Bilgi Stokta Mevcut

 

mobilya süsleme yazıcısı


Rakipsiz dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik sunan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle donatılmıştır. Yüksek kapasiteli mürekkep deposu yazıcıya tam entegre olduğundan diğer mürekkep deposu sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

Temiz baskı Epson'un Hızlı Mürekkep Doldurma (FIT) teknolojisi, özel tasarlanan hava geçirmez başlıkları ve filtreleriyle minimum mürekkep atık düzeyini temin etmektedir.

Kısma valfı mürekkep akışını kontrol eder ve geriye akışını önler ve ayrıca yazıcıyı çalışmanız gereken yere kolaylıkla ve güvenle taşıyabileceğinizi ifade eder. Sorunsuz Epson orijinal mürekkeplerini kullanmanız yazıcınızdan istediğiniz kaliteyi almanızı sağlar ve her mürekkep şişesinin kullanımda değilken depolamak için yeniden sızdırmazlığı sağlanabilen kapağı vardır.

Yazıcınızdan maksimum değer, güvenilirlik ve gönül rahatlığı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Canlı fotoğraflar son derece düşük maliyet Siyah, cyan, macenta, sarı, açık cyan ve açık macenta olmak üzere altı ayrı 70 ml gıda mürekkebi şişesi seti eklenmiş olduğundan paranızın tam karşılığını alırsınız.

Yüksek kapasiteli mürekkep şişelerinin her seti 500 kapı göbeği  1000 sehpa ya yüksek kaliteli fotoğraflar basabilir ve baskı başına ultra düşük maliyet sunar.VerPOS Barkod Sistemi

1
2
3
4
5

Kullanım Kılavuzu     
mobilya süsleme yazıcısı

nokta
db-Bilişim Sayfa Yüklenme süresi - 0.8438Saniye